13.02.19

Aicinām uz tīklošanās pasākumu ar vides NVO


Rīgas NVO namā jau par tradicionāliem ir kļuvuši tīklošanās pasākumi, kuros tiekas un pieredzē dalās visdažādāko nevalstisko organizāciju pārstāvji. Šoreiz - pirmo reizi tiek aicinātas un varēs iepazīt vides jomu pārstāvošas NVO. Tīklošanās un sadraudzības pasākums notiks NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43a) ceturtdien, 21. februārī plkst. 15.00 – laipni aicināti NVO pārstāvji un visi interesenti! 

Vārdu “vide” ikdienā sastopam ik uz soļa. Kāda ir nevalstisko organizāciju izpratne par šī vārda nozīmi un cik plašs darbības lauks paveras, darbojoties vides jomā? Cilvēkvide, pilsētvide, vides aizsardzība, dabas vide, vides deja – tie ir tikai daži virzieni, kuros darbojas un ar kuriem iepazīstinās dažādu organizāciju pārstāvji. 

Tīklošanās un sadraudzības pasākumā ar stāstiem par savu organizāciju darbību dalīsies Pasaules Dabas fonds, Latvijas Dabas fonds, biedrība “Dabas draugi"/ “Zaļā kurpe", biedrība “Baltijas Vides Forums”, “Vides Aizsardzības klubs”, biedrība “Koalīcija dabas un kultūras mantojuma aizsardzībai”, nodibinājums “ECO partners”, Vides aizsardzības klubs “Mantojums”. 

Pasākuma mērķis ir pulcēt NVO, kuru darbības mērķi ietver dažādus vides aspektus un  ikdienas darbs ir saistīts ar vides jomai aktuāliem jautājumiem, kā arī tos NVO pārstāvjus, kas  vēlas iepazīties ar šīm organizācijām. Kopīgi tiks apzināti šo organizāciju darbības paņēmieni, labās prakses piemēri un rīkotie pasākumi. Tiks atvēlēts laiks arī sarunu darbnīcai un organizāciju tīklošanās iespējai neformālā gaisotnē - pie kafijas tases. 

Piedalīties aicinātas visas NVO kuplā pulkā, īpaši tās, kuras ir ieinteresētas dažādu formu sadarbībai un kopīgai aktivitāšu īstenošanai!  

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektors sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām.  

Pieteikt dalību pasākumā aicinām, sūtot informāciju (vārds, uzvārds, biedrība, tālruņa numurs) uz e-pasta adresi nvonams@riga.lv .   

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja: 

Zinta  Gugane
RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta
Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas
NVO atbalsta sektora projektu koordinatore
Tālrunis: 67848903
E-pasts: zinta.gugane[at]riga[dot]lv
www.integracija.riga.lv
https://www.facebook.com/RigasNVOnams/
https://twitter.com/NVOnams/