30.10.18

Aicinām piedalīties apmācībās “Dabas aspekti ainavas un zaļās infrastruktūras plānošanā”


Aicinām piedalīties starptautiskās apmācībās “Dabas aspekti ainavas un zaļās infrastruktūras plānošanā”, kas notiks 2018. gada 14.-15. novembrī, Biržos, Lietuvā. Apmācības tiek rīkotas projekta “Zaļās infrastruktūras pilnveidošana zemieņu upju ainavā” (ENGRAVE, Nr. LLI-291) ietvaros, un tās kopīgi organizē projekta ENGRAVE partneri – Biržu reģionālais parks un Baltijas Vides Forums.

Apmācību mērķis: iegūt teorētiskas un praktiskas zināšanas par ainavas un zaļās infrastruktūras plānošanu un apsaimniekošanu pierobežas reģionā. Apmācību ietvaros Biržu reģionālā parka, Baltijas Vides Foruma, Latvijas Universitātes un citi eksperti sniegs teorētiskās lekcijas par dažādiem plānošanas aspektiem, tiks organizēts arī izziņas brauciens Biržu apkārtnē, lai analizētu dabas aizsardzības interešu, zaļās infrastruktūras elementu un ainavas plānošanas mijiedarbību un sinerģiju.Apmācību programmas projekts pieejams šeit. 

Lūgums pieteikt savu dalību apmācībās, aizpildot tiešsaistes reģistrācijas anketu līdz 8. novembrim. Apmācības un materiāli – bezmaksas, apmācību valoda – angļu, vēršam uzmanību, ka apmācību organizatori sedz ēdienreižu izmaksas, bet nesedz nakšņošanas un transporta izmaksas.

Plašāka informācija par ENGRAVE projektu pieejama šeit.

Dace Strigune
Baltijas Vides Forums