15.09.14

Aicinām piedalīties seminārā „Soli tuvāk videi draudzīgam bērnudārzam”Biedrība Baltijas Vides Forums š.g. 1.oktobrī organizē semināru „Soli tuvāk videi draudzīgam bērnudārzam”, kas  notiks Rīgā, NVO namā, Laimdotas ielā 42, 128. telpā.

Semināra mērķis ir iepazīstināt pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājus un darbiniekus ar to, kā izvēlēties videi draudzīgākas ekomarķētas saimniecības preces, kā arī ar dabas resursu efektīvāku izmantošanu. Pieredzē dalīsies Rīgas 141.pirmsskolas izglītības iestādes „Kastanītis” un Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Priedīte" vadītājas un uzstāsies Veselības inspekcijas Sabiedrības veselības kontroles nodaļas pārstāvis, lai iepazīstinātu klātesošos ar Ministru kabineta noteiktajām  higiēnas prasībām pirmsskolas izglītības iestādēm un ieteikumiem prasību praktiskajā ievērošanā. Ar semināra dienaskārtību var iepazīties ŠEIT.

Šis būs pirmais no 7 semināru cikla Latvijas pašvaldībās un tiks organizēts projekta „Ekomarķējuma atpazīstamības un dabas resursu efektīvas izmantošanas veicināšana pirmsskolas izglītības iestādēs” (Ekomarķējums) ietvaros, ko finansē Latvijas Vides aizsardzības fonds.

Lūgums savu dalību seminārā pieteikt pa tālr. 6735 7557 vai e-pastu: liga.karkle[at]bef[dot]lv  līdz 24.septembrim. Dalība seminārā bezmaksas. Dalībnieku skaits ierobežots!

Ceram uz Jūsu atsaucību un dalību semināra!

Ar cieņu,
Irina Aļeksejeva
Projekta vadītāja
Baltijas Vides Forums