06.10.14

Aicinām piedalīties starptautiskā seminārā par ilgtspējīgu zālāju apsaimniekošanu un biomasas izmantošanuSeminārs "Sustainable grassland management: biodiversity conservation and alternative uses of grassland biomass” notiks no 5.-6.novembrim Siguldā, viesnīcā  “Sigulda”, Pils iela 6.

Semināra mērķis ir iepazīties un apspriest dažādu valstu pieredzi bioloģiski vērtīgu zālāju uzturēšanā un apsaimniekošanā, kā arī alternatīvas un ekonomiski ilgtspējīgas pieejas zālāju biomasas izmantošanai, piemēram, biogāzes, biodegvielas vai cietā kurināmā ieguvei un tālākai enerģijas ražošanai.

Seminārā aicinām piedalīties bioloģiskās daudzveidības saglabāšanas un enerģijas ražošanas nozares lietpratējus. Plānots, ka pasākumā piedalīsies 40-50 dalībnieki no dažādām Eiropas Savienības valstīm. Darba valoda – angļu.

Seminārs tiek organizēts LIFE+ projekta „Alternatīvas biomasas izmantošanas iespējas zālāju bioloģiskās daudzveidības un ekosistēmu pakalpojumu uzturēšanai” LIFE GRASSSERVICE ietvaros. Informāciju par projektu, semināra dienaskārtību un reģistrēšanos var rast projekta mājas lapā

Daina Indriksone
Vides eksperte
Tel. 6735 7550
daina.indriksone[at]bef[dot]lv