Icon PASĀKUMS

Kā samazināt bīstamās vielas un pārvaldīt to radītos riskus uzņēmumos

24. novembrī virtuāli iepazīstināsim ar projekta LIFE Fit for REACH rezultātiem, veicinot bīstamo vielu samazināšanu Baltijas valstīs. Bet 25. novembri veltīsim tam, kā uzņēmumu vidū populārajās vides pārvaldības sistēmās iekļaut ķīmisko vielu risku pārvaldību.

24. novembrī no plkst. 11.00 līdz 16.30 virtuālajā projekta LIFE Fot for REACH noslēguma pasākumā parādīsim, kā uzņēmumiem Baltijas valstīs (vairāk nekā 100!) ir izdevies samazināt bīstamās vielas ikdienas darbā vai sakārtot savu ķīmisko vielu saimniecību. Paveikto vērtēs mūsu eksperti, bet īpašos video par savu veikumu stāstīs arī uzņēmumi. Tāpat pēc intensīva piecu gadu darba ar uzņēmumiem esam izstrādājuši rekomendācijas iesaistītajām pusēm – uzņēmumiem, vietējā un Eiropas līmeņa atbildīgajām iestādēm – kā sekmēt bīstamo vielu aizvietošanu.

Noslēguma pasākums norisināsies angļu valodā un dienaskārtību var apskatīt ŠEIT.

Savukārt 25. novembrī no plkst. 11.00 līdz 16.00 notiks tiešsaistes seminārs Ķīmisko vielu riska pārvaldības iekļaušana vides pārvaldības sistēmās un standartos.

Seminārā (darba valoda –  angļu) iepazīstināsim ar iespējām sasaistīt ķīmisko vielu riska pārvaldību ar vides pārvaldības sistēmām, kā arī prezentēsim un pārrunāsim mūsu priekšlikumu vides pārvaldības sistēmai ISO 14002 saistībā ar ķīmisko vielu riska novērtēšanu un pārvaldīšanu.

Semināru rīko projekti LIFE Fit for REACH un Interreg NonHazCity, semināra darba kārtība aplūkojama ŠEIT.

REĢISTRĀCIJA uz abiem pasākumiem atvērta līdz 20. novembrim.