Dabas aizsardzība

Aicinām uz pasākumu «Bauskas pilsētas upju ainavas un zaļās infrastruktūras atjaunošanas risinājumi»

Aicinām sestdien, 7.septembrī, plkst.11:00 uz neformālo pasākumu «Bauskas pilsētas upju ainavas un zaļās infrastruktūras atjaunošanas risinājumi», kas notiks pasākuma “Pagalmu svētki un Putras godēšana Bauskas vecpilsētā” laikā, Dambja ielā 2, stāvlaukumā, Bauskā.

Pagalmu un Putras svētku mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību kultūrvēsturiskajam mantojumam Bauskas vecpilsētā, aizdomāties par tā saglabāšanas nozīmību, kā arī atgriezt vecpilsētā rosību. Šogad vecpilsētā rosība būs 19 pagalmiņos, kuru saimnieki apmeklētājiem būs sarūpējuši radošas, aktīvas un izklaidējošas nodarbes.

Pasākuma laikā Bauskas novada pašvaldība prezentēs projekta ENGRAVE ietvaros iegādāto multifunkcionālo iekārtu – amfībiju modelis TRUXOR 5045. Būs iespēja uzzināt vairāk par iekārtas izmantošanas iespējām un priekšrocībām upju un citu ūdenstilpņu aizaugušo ūdensceļu tīrīšanai un ikdienas apsaimniekošanai. Tāpat varēs piedalīties Bauskas pilsētas upju kultūrainavas un zaļās infrastruktūras attīstības plānošanā.

Plašāka informācija par pasākumu pieejama Bauskas novada mājaslapā.