Ilgtspējīga mobilitāte

Mobilitātes nedēļai veltīts fotokonkurss

MOBILITĀTES NEDĒĻAI PAR GODU MEKLĒJAM GAN FORŠĀKO VIETU RITEŅBRAUCĒJIEM RĪGĀ, GAN VIENLAIKUS ARĪ BĪSTAMĀKO VIETU, KUR VAJADZĒTU UZMANĪTIES IKVIENAM VELOBRAUCĒJAM!

Ar dažādiem pasākumiem visā Latvijā no 16. līdz 20. septembrim norisināsies Eiropas Mobilitātes nedēļa 2019. Šogad tās temats ir “droša pastaigāšanās un braukšana ar velosipēdu”, un tā organizēta kā nacionāla līmeņa konkurss ar iespēju iegūt nomināciju Eiropas Mobilitātes balvas saņemšanai. Visā Latvijā notiek gan izklaidējoši, gan informatīvi pasākumi, kā arī tiks atklāti daudzi paliekoši risinājumi pilsētu infrastruktūras uzlabošanai, mudinot sabiedrību pārvietoties ar kājām vai velosipēdu un vēršot uzmanību uz ieguvumiem – dabas resursu saudzēšana, CO2 mazināšana un veselības stiprināšana ar aktīvu dzīvesveidu.

Visas nedēļas garumā notiks pasākumi Ādažu, Alsungas, Brocēnu, Burnieku, Daugavpils, Gubenes, Jēkabpils, Ķekavas, Liepājas, Limbažu, Neretas, Ogres, Priekules, Priekuļu, Salas, Siguldas un Smiltenes novadā.

Mēs piedāvājam piedalīties 2 konkursos, kuros ir iespēja vinnēt jaukas un noderīgas balvas! Plašāka informācija – mūsu FB kontā @beflatvia.