Klimata pārmaiņas un enerģija

Aizvadīta IMPETUS projekta 3. partneru sanāksme

IMPETUS projekta trešā partneru sanāksme notika KWR Ūdens pētniecības institūtā Nīderlandē, kur piedalījās vairāk nekā 30 partneru, kuri savukārt strādā pie vairāk nekā 30 klimata pārmaiņu pielāgošanās risinājumiem 7 demonstrējumu vietās visā Eiropā.

Pirmajās divās sanāksmes dienās dalījāmies ar jaunākajām aktualitātēm un atziņām par Climate Impetus projektu. Atsevišķa diena partneru sanāksmes laikā tika veltīta, lai dalītos pieredzē, progresā un rezultātos ar ARSINOE_EU projekta partneriem, kā arī, lai izpētītu jaunas sinerģijas, kas var novest pie inovatīviem un efektīviem klimata noturības un adaptācijas ceļiem.

 

Zemgales komandai un arī citiem projekta partneriem bija iespēja pabūt uz Neeltje Jans mākslīgās salas Zēlandē, kur tika stāstīts, kā tika izbūvēta vētras uzplūdu barjera, kas ievērojami palīdz pasargāt sauszemes teritoriju no plūdiem. Vairāk informācijas var iegūt šeit: https://www.neeltjejans.nl/en/storm-surge-barrier/

 

Apmeklējiet mūsu tīmekļa vietnes, lai uzzinātu vairāk informācijas, un sekojiet līdzi, lai uzzinātu vairāk!

Partneru sanāksme notika HORIZON2020 projekta „Dinamiska informācijas pārvaldība klimata pārmaiņu pielāgošanās pasākumiem starpnozaru ietvarā Eiropas reģionos” (Līguma Nr. 101037084) ietvaros.