Icon NODERĪGI

Aizvadīta konference “Kopā zaļai izaugsmei”

2023. gada 23. martā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija kā Norvēģijas grantu Vides un klimata programmas apsaimniekotājs sadarbībā ar Norvēģijas Vides aģentūru organizēja konferenci “Kopā zaļai izaugsmei”. Pasākums pulcēja gandrīz 400 tiešsaistes un 50 klātienes dalībniekus, kas pārstāvēja gan dažādas sabiedrības grupas, gan vides un klimata saistītās Latvijas, Norvēģijas, Igaunijas, un Čehijas institūcijas. Pēc aizvadītās konferences tās dalībnieki ir smēlušies jaunas idejas un gatavi darīt vēl vairāk ilgtspējīgai un zaļai Latvijas nākotnei.

Konferences gaitā Vides un klimata programmas pārstāvji iepazīstināja ar līdz šim paveikto un projektu veiksmes stāstiem, kā arī vides un klimata jomas eksperti dalījās pieredzē, cik nozīmīga ir sabiedrības iesaiste kopīgā, zaļas Latvijas izaugsmes mērķa sasniegšanā.

Konferences noslēgumā notika fotokonkursa “Vide, klimats un es” labāko fotogrāfiju autoru apbalvošana. Līdz 2023.gada 1.martam ikvienam interesentam bija iespēja piedalīties fotokonkursā un iesūtīt bildes divās kategorijās: Cilvēks un Vide.

Kategorijā Vide – 1.vieta S. Greizei par fotogrāfiju “Saulriets”, kategorijā Cilvēks – 1.vieta A. Daukulim par fotogrāfiju “Oāze Lucavsalā”.

     


Informācija un attēli pārpublicēti no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas mājaslapas: https://www.varam.gov.lv/lv/jaunums/aizvadita-konference-kopa-zalai-izaugsmei