Piesārņojums un ķīmisko vielu pārvaldība

AskREACH uzņēmumu balva

Īpaši bīstamās vielas precēs: vai jūsu uzņēmums varētu būt labākais komunikācijas veicējs piegādes ķēdē Eiropā vai proaktīvākais mazumtirgotājs? – Piesakies AskREACH uzņēmumu balvai un uzzini vairāk!

Izstrādājumu vielu pārvaldības informācija (SiA) ir izaicinājums daudziem uzņēmumiem visā Eiropā. Daži aktīvi risina komunikācijas jautājumus, un jau ir veikuši izmaiņas savas organizācijas iepirkumu politikā vai piešķīruši resursus ar SiA saistītai komunikācijai.  Vai jūsu uzņēmums varētu būt nākamais motivētākais uzņēmums Eiropā, kad runājam par komunikāciju par īpaši bīstamām vielām (SVHC) izstrādājumos?

Mēs piešķirsim balvas motivētākajiem uzņēmumiem, kuri ir labākie piemēri komunikācijas jomā par izstrādājumu sastāvu piegādes ķēdēs vai saziņā ar saviem klientiem.  Pieteikties AskREACH uzņēmumu balvai var līdz 2022. gada 31. maijam balvu vietnē. Informācija par jūsu pieteikumu būs redzama tikai konkursa žūrijai.

Balvai varat pieteikties kā: 1. Informētākais tirgotājs par īpaši bīstamām vielām, vai 2. Labākais komunikācijas veicējs piegādes ķēdē. Sīkāku informāciju par atbilstības kritērijiem, kā arī noteikumus un nosacījumus var atrast balvas piešķiršanas tīmekļa vietnē.

LIFE projekta AskREACH mērķis ir palīdzēt patērētājiem un uzņēmumiem īstenot “tiesības zināt” par īpaši bīstamajām vielām ikdienas precēs, gan sabiedrības, gan uzņēmumu informētību par šīm vielām, kā arī nodrošinot rīkus efektīvai SVHC komunikācijas pārvaldībai.

Piesakieties tagad AskREACH uzņēmuma balvai un parādiet patērētājiem, ka jums rūp! Papildus iespējamai uzvarai uzņēmumu konkursā, uzvarējušie uzņēmumi iegūs publicitāti dažādās projekta partneru platformās visā Eiropā!

           LIFE ASK REACH - Logo

Aktivitāte veikta LIFE programmas projektā “Nodrošināt REACH regulā noteiktās patērētāju tiesības saņemt informāciju par vielām izstrādājumos, izmantojot IT rīkus” (AskREACH).