Piesārņojums un ķīmisko vielu pārvaldība

Baltiplast projekts aicina piedalīties fotokonkursā

Laikā periodā no 2023.gada 3.jūlija – 3.oktobrim Eiropas Vides aģentūra organizē “ZeroWaste PIX” fotogrāfiju konkursu, kura mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību lineārās ekonomikas principu “paņem, saražo, patērē, izmet” radītajam vides piesārņojumam, īpašu uzmanību pievēršot plastmasas atkritumu apjoma samazināšanai. Vienlaikus šī iniciatīva  aicina akcentēt inovācijas un videi draudzīgus paradumus, kas vērsti uz ilgspējīgu attīstību.

Konkursa ideja sasaucas ar Baltiplast projekta mērķiem, kurā kopā ar partneriem Valmieras novada pašvaldība un Daugavpils valstspilsētas pašvaldība, strādājam pie konkrētiem risinājumiem plastmasas atkritumu apjoma samazināšanai uz Baltijas jūru, kā arī patērētāju uzvedības un domāšanas maiņas aprites ekonomikas virzienā.

Tā kā katrai iesniegtajai fotogrāfijai ir potenciāls iedvesmot pārmaiņas, izgaismojot vides problēmas, ar kurām saskaramies, un mudinot skatītājus pieņemt ilgtspējīgāku praksi, tad mēs aicinām ikvienu interesentu piedalīties šajā konkursā.

Vairāk par konkursa nosacījumiem ŠEIT.