Ūdens resursi

Jauna mācību platforma par ūdens resursiem

Priecājamies paziņot, ka ir tapusi mācību platforma, kurā jebkurš interesents varēs iegūt vērtīgas zināšanas par virszemes ūdeņiem un ūdens resursiem latviešu valodā.

Jaunajā platformā macies.goodwater.lv atradīsi izglītojošas lekcijas un video materiālus par dažādām ar ūdens resursiem saistītām tēmām, piemēram, par pasaules ūdens resursiem, to izmantošanu un problemātiku, ūdens aprites cikliem, ūdeņu ekoloģisko un ķīmisko kvalitāti un citām tēmām. Lekcijas sagatavojuši vadošie ūdeņu eksperti Latvijā, nodrošinot klausītājiem kvalitatīvu saturu.

Lekcijas ir veidotas tā, lai tās būtu piemērotas un saprotamas dažādām mērķauditorijām, to skaitā studentiem, cilvēkiem, kuru ikdienas darbs ir saistīts ūdeņiem un kuri izjūt vēlmi savas zināšanas padziļināt, kā arī visiem citiem interesentiem, kas vēlas uzzināt vairāk par ierobežoto un tik vērtīgo resursu, bez kura cilvēces pastāvēšana uz Zemes nebūtu iespējama – ūdeni.

macies.goodwater.lv platformā atradīsi arī apkopotu galveno informāciju par saldūdens resursiem Latvijā, to apsaimniekošanu un problemātiku, kā arī citu vērtīgu informāciju. Plānots, ka nākotnē platforma tiks papildināta arī ar tematiskajām lekcijām, kas būs veidotas specifiski mežsaimniecības, lauksaimniecības, zivsaimniecības un notekūdeņu apsaimniekošanas nozaru speciālistu vajadzībām.

Mācību platforma tapusi projektā LIFE GoodWater IP, plašāka informācija par projektu: https://goodwater.lv/