Icon PASĀKUMS

Pievienojies Mobilitātes konferencei 2020

8.-10. septembrī tiešsaistē norisināsies “Baltijas jūras reģiona mobilitātes konference 2020

Apvienojot trīs lielu projektu resursus un spēkus INTERREG mobilitātes projekti – SUMBA, BSR electric un cities.multimodal – vienosies kopīgā pasākumā, kurā mobilitātes un ilgtspējīgas transporta plānošanas eksperti un ieinteresētās puses kopīgi diskutēs par pašreizējām un nākotnes mobilitātes iespējām, izaicinājumiem un to risinājumiem.

Ņemot vērā starptautisko formātu, konferences darba valoda ir angļu valoda.

Dalīsimies pieredzē, kā šie dažādie mobilitātes projekti izmanto topošo ilgtspējīgas mobilitātes struktūru un nākotnes tehnoloģijas, kāda loma ir aktīvai mijiedarbībai starp publisko pārvaldi un vietējām kopienām, mobilitātes pakalpojumu sniedzējiem un ikdienas lietotājiem, uzņēmējiem, nevalstiskām organizācijām u.c. ieinteresētajām pusēm ilgtspējīgas mobilitātes veidošanā reģionā un klimata mērķu sasniegšanā.
Konferences ietvaros rosināsim intriģējošas diskusijas par ilgtspējīgas pilsētu un piepilsētu mobilitātes nākotnes perspektīvām Baltijas jūras reģionā, inovatīviem risinājumiem, labās prakses piemēriem un citiem jautājumiem.

Būs iespēja doties arī virtuālās ekskursijās uz projektu teritorijām.

Ieskaties http://www.mobilitysummit2020.eu/ programmā un reģistrējies sev interesējošām sesijām!

Pasākums tiek organizēts INTERREG projekta „Ilgtspējīga mobilitāte pilsētās un ikdienas pārvietošanās Baltijas jūras reģiona pilsētās” (SUMBA)” (Līguma Nr. R074) ietvaros.

   Interreg Baltic Sea Region - Logo