Ilgtspējīga mobilitāte

Reģistrējies projekta SUMBA noslēguma konferencei!

Projekta SUMBA noslēguma konference  notiks tiešsaistē 2021. gada 24. martā 9:30 – 12:30 pēc Centrāleiropas laika (CET).

Pasākumu projekta vadošā partnera Altonas (Hamburg) rajona vārdā vadīs Baltijas Vides forums Vācija. Pasākuma laikā iepazīstināsim ar galvenajiem pilsētu rezultātiem, prezentēsim Intermodalyzer rīku un daudz ko citu. Pasākums noslēgsies ar paneļdiskusiju, kurā partneri pārrunās savus sasniegumus mobilitātes plānošanā, kas sasniegti projekta laikā.

Reģistrācija ir atvērta līdz 22. martam! Lūdzam reģistrēties iepriekš, jo saite uz pasākumu tiks nosūtīta tikai reģistrētiem dalībniekiem.

REĢISTRĒTIES ŠEIT!

Pēdējo trīs gadu laikā SUMBA projekta ietvaros ir izstrādāti un pārbaudīti dažādi rīki, kas  palīdz pilsētas un transporta plānotājiem novērtēt, plānot un integrēt vairākveidu mobilitātes risinājumus savu pilsētu un pašvaldību transporta plānos un politikā. 10 izmēģinājuma reģioni ir analizējuši savu situāciju, izmantojot Intermodalyzer rīku un SVID analīzi, apkopojuši datus un izvēlējušies piemērotus instrumentus sava transporta sistēmas plānošanai vai pilnveidošanai.

Pasākums rīkots projekta SUMBA (R074) ietvaros.