Icon PASĀKUMS

Aicinām uz Jūras dienas semināru

Jau šo piektdien, 21. maijā, notiks Jūras dienai 2021 veltītais tiešsaistes seminārs ZINĀŠANU UZLABOŠANA JŪRAS VIDES AIZSARDZĪBAI.

Semināra mērķis ir veicināt zināšanu un informācijas pārnesi starp Latvijā īstenotajiem projektiem, kas savas aktivitātes veic par un ap Baltijas jūru, tās izpēti, pārvaldību, plānošanu un interešu sabalansēšanu.

  • Norises laiks: 10:00-15:00
  • Norises vieta: ZOOM sanāksmju platforma
  • Dienaskārtības projekts pieejams Jūras diena 2021_programmas projekts_21.05.2021.;
  • Aicinām reģistrēties līdz š.g. 20. maijam, aizpildot tiešsaistes pieteikuma formu. Pēc reģistrācijas tiks nosūtīta precizēta semināra dienaskārtība, organizatoriskā informācija par dalību un pasākuma norisi, ko nodrošina projekta konsultatīvais partneris biedrība “Baltijas Vides Forums”.

Seminārs tiek rīkots Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas  īstenotā Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda finansētā projektā „Zināšanu uzlabošana jūras vides stāvokļa jomā” (2017.-2022.) . Projekta mērķis ir pilnveidot zināšanu bāzi par vides stāvokli Latvijas jūras ūdeņos, t.sk., iegūt datus un informāciju, veikt to analīzi, izstrādāt metodes un novērtēšanas sistēmas attiecībā uz jūras vides stāvokli, par to ietekmējošām slodzēm un to savstarpējo ietekmi. Projekta rezultāti atbalstīs Jūras stratēģijas pamatdirektīvas (2008/56/EK) un Latvijas normatīvo aktu par jūras vides aizsardzību un pārvaldību īstenošanu.