Ūdens resursi

Jauns informatīvs buklets par Latvijas ezeriem

Kas ir ezers? Kas tajā notiek? Kas var noiet greizi un ko mēs ikviens varētu darīt, lai rūpētos par ezeriem Latvijā? Šie un citi jautājumi skatīti bukletā “Mūsu ezeri”, tajā ietverta arī izvērsta informācija par ezeru ūdens kvalitātes monitoringa, izmantojot sabiedriskās zinātnes metodes, Pētījumu un galvenajiem atklājumiem.

Bukletu sagatavoja Daugavpils Universitātes aģentūras “Latvijas Hidroekoloģijas institūts” vadošā pētniece Inta Dimante-Deimantoviča, pētniece Astra Labuce un biedrības “Baltijas Vides Forums” vides eksperte Kristīna Veidemane.

Bukleta sagatavošana ir viena no projekta “Ceļā uz atbildīgu vides rīcību, padziļinot izpratni par mūsu ezeriem” (NR 1-08/85/2022) aktivitātēm. Projekta īstenotājs: biedrība “Baltijas Vides Forums”; projekta partneris: Latvijas Hidroekoloģijas institūts; projekts īstenots sadarbībā ar rakstnieci Agnesi Vanagu; projektu finansē: Latvijas vides aizsardzības fonds; projekta īstenošanas laiks: 11/2022-12/2023 . Plašāka informācija par projektu – šeit.